SZKOLENIE NAUCZYCIELI

Oceń wpis:: 
Średnia: 4.5 (16 głosujących)

  Dziennik: łódzka kuria wpadła na, co najmniej kontrowersyjny, pomysł i zorganizowała dla nauczycieli szkolenie - jak rozpoznać czy ich wychowanek jest opętany przez... diabła.

  Zainteresowanie przeszło wszelkie oczekiwania. Wykład Rozeznawanie duchów i egzorcyzmy w procesie wychowania odbył sił w kaplicy Św. Urszuli Ledóchowskiej w łodzi. Był to jeden z wielu wykładów jakie organizuje tamtejsze duszpasterstwo nauczycieli. Tym razem jednak na spotkanie z egzorcystą ks. Tomaszem Owczarkiem przyszło tyle osób, że kaplica pękała w szwach, a ludzie stali teł na korytarzu. Ponad 100 pedagogów z łódzkich podstawówek, gimnazjów i liceów słuchało wykładu z zapartym tchem.

  Za to wśród dyrektorów łódzkich szkół zapanowała konsternacja. Pytani czy taka wiedza jest ich pracownikom potrzebna i czy nie sądzą, że może być przez nich wykorzystywana do tępienia nielubianych uczniów, nabierają wody w usta. Żaden - a gazeta rozmawiała z sześcioma - nie zgodził się na podanie w prasie swego nazwiska. Zaskoczona szumem wokół sprawy jest też kuria, ale z zupełnie innego powodu.

  To taki sam temat jak każdy inny, chcieliśmy po prostu obalić pewne mity, powiedział Dziennikowi ks. Jarosław Pater.


Komentarze

I do tego dyby w kącie, a za nie manie pracy domowej łamanie kołem na placu apelowym :)

Jeszcze chwilka i rozpoczną polowanie na czarownice i palenie stosów przy radosnym kwakaniu obu "najwyższych". Nie podoba mi się to bardzo :(

Niesamowite, do czego to doszło, toć to gorzej niż Ciemnogród. Ależ czasów dożyłam. I w dodatku w szkole pracowałam...W tym miejscu to nawet rzeknę, że jestem szczęśliwa, iż nie należę już do czynnego "ciała". Wszystkiego najlepszego w dzień edukacji wszystkim życzę.

Drżyjcie dzieciaki nie macie szans, jak nie uda sie z was wygonić szatana, to na stos...oj co ja pisze, żadna to nowina juz to przerabialiśmy, znamy to z nie aż tak odległej historii.Brrrr ,,o jakże sie ciesze ,że mam już szołe dawno za sobą.

odwiedzam tą stronkę od niedawna. ciekawostka jest taka, że podobne doniesienie spotkałem jedynie na onecie.pl , reszta portali milczy, ciekawe... Szok, po prostu szok, ciemnogród..., cóż więcej można dodać...

nie wierzę w takie rzeczy w XXI wieku, to absurd

a ja choc Tomku przeczytalam przedmówcow swoich nie boje sie napisać innych słów.Otóż dobrze ze cos takiego mialo miejsce i ze tylu pedagogów bylo i ludzi zainteresowanych..Teraz s ą inne opetania niż dawniej i są!!!Ludzie nie doceniają inteligencji diabla..a przecież wiemy ze na świecie jest DOBRO I ZŁO i mimo ze 21 wiek to sie powiela W ZYCIU NASZYM jak historia....

A moja prababcia mówiła "zobaczycie co będzie jak czarny dojdzie do władzy". Zmarła wiele lat temu, ale pamiętała co było w XIX wieku jeszcze. Strach mnie ogarnia jak pomyślę, że jej słowa dziś brzmią jak proroctwo które się spełnia. ZGROZA!!!

gdzieś czytałem, że szkoła świecka jest, hm

Podobno gdzieś w szerszym świecie, ale nie u nas :(

walnięci ludzie w którym my żyjemy wieku

Wasze komentarze świadczą o tym w jakiej żyjecie niewiedzy i zazdroszczę wam tego stanu. Wiek, ani czasy nie mają tu nic do rzeczy, bo to jest właśnie największy sukces szatana iż ludzie uznali, że go nie ma. Ja na sobie doświadczam aktywności duchów już od długiego czasu i wierzcie mi nie życzę nikomu takiego sampoczucia obecności istot które nie chą odejść z tego świata, a dlaczego?To bardzo proste bo np zostali wychowani tak iż uważają, że za złe uczynki pójdą do piekła, a znają swoje życie i boją się że zostaną ukarani przez Boga,więc nie chcą przejść na tamtą stronę i wędrują między światami, albo mają tu niezałatwione sprawy i nie chą odejść np dla kogoś najważniejsze były pieniądze w życiu ale umarł i szkoda mu teraz odejść bo została jego duża kasa i woli ją niż zaświaty itd itd. Piszecie że nie wierzycie w takie rzeczy bo to XXI wiek nie wiem co ta data ma za znaczenie że co? zaczą się nowy wiek więc wszystkie duchy nagle znikneły? Po tamtej stronie czas ma inny wymiar ale długo mógłbym pisać ale nie chcę was wyrywać ze stanu nieświadomości a to napisałem po to że nie powinniście wypowiadać na tematy na które nie macie pojęcia, a żeby zbrać głos czy ktoś jest walnięty czy nie i oceniać kogoś czy coś to trzeba mieć nieco wiedzy na ten temat. Naprawdę zazdroszczę wam niewiedzy.

I co? Mamy sie nad Toba rozczulac jaki biedny jestes ze Cie "siły nieczyste" opętały? Nie rob z siebie posmiewiska, prosze Cie... Z wyrazami szacunku.

diebel to piekny aniol wierzcie w niego lub nie jemu to wisi nawet jak wierzycie ze istnieje to i tak mozecie swiadomie lub nie nalezec do jego z jednej sekty lub relligi polityka tez jego jest a i inne rzczy tez pochwala ...co tam mi. wy obcy niech bog was sadzi za waszą ignorancje

Możecie wierzyć lub nie ale takie opętania rzeczywiście mają miejsce. Niektórzy zostają opętani przez osoby już zmarłe (są ich krewnymi lub znajomymi) czyli nic innego jak ich duchy błąkają się w zaświatach i szukają u żyjących znajomych aby dokonali odpustu za grzechy popełnione za ich życia. To są duchy dobre które potrzebują pomocy i należy im pomagać a gdy się im pomoże to objawy ustępują. Gorzej jeśli opęta zły duch to objawy opętania przypominają horror i wtedy wskazana jest pomoc egzorcysty. Badajmy wiec duchy dobre i złe, uciekajmy od grzechu i czyńmy dobro, pomagajmy innym a z pewnością nie doświadczymy opętania złego ducha. Szatan ma również moc robienia cudów na tym świecie czasami daje dobrze żeby później wziąść z nawiązką. Wierzmy w Boga i przestrzegajmy Jego przykazań a złe moce i złe opętania nas nie ogarną.

OPęTANIA ISTNIEJA TO JEST FAKT

ja jestem diablem pozdrawiam wierzacych!

to jest prawda