KOMISJA SMOLEŃSKA - AKT II - KNUCIE KARŁÓW

Oceń wpis:: 
Średnia: 4.6 (5 głosujących)

 

Koniec przerwy. Zapraszamy na salę. Akt drugi zaczynamy.


rozporzadzenie MON

Całość w formacie pdf po kliknięciu w w powyższe zdjęcie lub link na dole strony.

   Szef MON Antoni Macierewicz nie zasypia gruszek w popiele. Teraz sam będzie mógł powołać zespół badaczy, łącznie z przewodniczącym i jego zastępcą. W razie konieczności szef MON w porozumieniu z szefem MSWiA będzie uprawniony do rozszerzenia składu komisji o osoby niezbędne do przeprowadzenia czynności badawczych. Szef MON również daje sobie możliwość włączenia do zespołu badawczego nie tylko członków komisji, ale i w razie potrzeby innych osób „niezbędnych do przeprowadzenia czynności badawczych”. Raport z prac podkomisji trafi na biurko szefa MON (czyt. A. Macierewicza), który sprawdzi jego rzetelność.
Projekt zmiany rozporządzenia w sprawie organizacji oraz działania Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego został opublikowany na stronie internetowej Rządowego Centrum Legislacji. MON określił go jako bardzo pilny.

Mnie osobiście bardzo podoba się dynamiczna akcja spektaklu i jasno nakreślony scenariusz.

  Warszawa, dnia 28 stycznia 2016r. (...)
  W związku z powyższym zwracam się z prośbą o zajęcie stanowiska w terminie do dnia 29 stycznia br. do godz.16.00.
  Jednocześnie informuję, że brak odpowiedzi w wyżej wyznaczonym terminie zostanie uznany za uzgodnienie treści projektu.

  Niestety, obawiam się wyjść na antrakt po akcie drugim. Bo o ile, znając dotychczasowe wypowiedzi specjalistów badaczy Macierewicza, akt trzeci może być komiczny, o tyle po zatwierdzeniu raportu "Macierewicza" trzeba będzie karać, a to już nie będzie śmieszne. Niepocieszającym jest fakt, że prowadzi to do następnego spektaklu, tym razem w reżyserii pana Ziobro.

  Pocieszającym zaś jest, że marni artyści prędzej czy później trafiają na zakurzone półki nieodwiedzanych bibliotek.